Sonda

Czego brakuje na tej stronie?
 

Licznik wyświetleń strony

Dzisiaj3
Wczoraj155
W tym tygodniu934
W tym miesiącu528
Wszystkich wyświetleń403976

Polecamy

Pogoda

Oficjalny Serwis Informacyjny Gminy Rokietnica
Informacja PDF Drukuj Email

Nadleśnictwo Kańczuga informuje o organizacji nadzoru nad lasami nie stanowiącymi własności Skarbu Państwa powierzonymi pod nadzór przez Starostów: Łańcuckiego, Przeworskiego i Jarosławskiego, w ramach obowiązujących porozumień wraz z aneksami.pdf (pełna treść informacji zostanie wyświetlona po kliknięciu tutaj)

 
Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert 30.12.2013 r. PDF Drukuj Email

Zarządzenie Wójta Gminy Rokietnica nr 66/2013 z dnia 30 grudnia 2013 r., w sprawie; rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego pn. "Dowóz dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Rokietnica do Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczego w Jarosławiu w Roku 2014" ogłoszonego zarządzeniem Nr 63/2013.pdf

 
Nowosci wydawnicze - KBP zaprasza PDF Drukuj Email

Komunalna Biblioteka Publiczna w Rokietnicy poleca NOWOŚCI WYDAWNICZE zakupione do Biblioteki.pdf

 
Rozstrzygnięcie konkursu „POCZTÓWKA PROMUJĄCA GMINĘ ROKIETNICA” PDF Drukuj Email

Komunalna Biblioteka Publiczna w Rokietnicy zorganizowała konkurs plastyczny na „Pocztówkę promującą Gminę Rokietnica”. Przedmiotem konkursu był projekt pocztówki promującej Gminę Rokietnica. Technika była dowolna, format kartki pocztowej.
Uczestnikami mogli być uczniowie szkół znajdujących się na terenie Gminy Rokietnica. Konkurs obejmował swym zasięgiem dwie kategorie wiekowe:
uczniowie szkół podstawowych oraz uczniowie gimnazjum i szkół średnich.

Więcej…
 
OHP zaprasza PDF Drukuj Email

OHP serdecznie zapraszają bezrobotnych i poszukujących pracy do Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Przemyślu na Giełdę Pracy.pdf


 
Ważna informacja PDF Drukuj Email

Główny Inspektor Sanitarny oraz Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych OSTRZEGAJĄ przed spożywaniem alkoholu niewiadomego pochodzenia oraz nieprzeznaczonego do spożycia dla ludzi i zwraca się z prośbą o informowanie użytkowników alkoholu o konsekwencjach picia alkoholu pochodzącego z nieznanego źródła.pdf

 
"Kocham Recykling" PDF Drukuj Email

OCHOTNICZE HUFCE PRACY CENTRUM EDUKACJI I PRACY MŁODZIEŻY W PRZEMYŚLU SERDECZNIE ZAPRASZA DO WZIĘCIA UDZIAŁU W OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI „KOCHAM RECYKLING”- ZBIERAMY ZUŻYTE BATERIE.pdf

 
"Biblioteka na to czeka" PDF Drukuj Email

Biblioteka Publiczna w Rokietnicy wzięła udział w drugiej edycji projektu "Biblioteka na to czeka", realizowanego przez Biuro Edukacji Publicznej IPN. Otrzymaliśmy w darze od IPN-u 20 publikacji historycznych z zakresu najnowszej historii Polski.
Są to między innymi: monografie, dokumenty oraz relacje i wspomnienia opisujące losy obywateli polskich w latach 1939-1989. Zapraszamy w godzinach pracy biblioteki do obejrzenia wystawki prezentującej nasze nowe zbiory.
Książki będziemy prezentować do końca listopada br. Po tym okresie publikacje będzie można wypożyczać do domu lub korzystać z nich w czytelni.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 
Wyniki konsultacji społecznych PDF Drukuj Email

Sprawozdanie z przeprowadzonych konsultacji projektu Programu współpracy Gminy Rokietnica z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi wart. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2014.pdf

 
Nowości wydawnicze - KBP zaprasza PDF Drukuj Email

Komunalna Biblioteka Publiczna w Rokietnicy poleca NOWOŚCI WYDAWNICZE zakupione do Biblioteki.pdf

 
Dofinansowanie usuwania azbestu PDF Drukuj Email

18 września 2013 roku Gmina Rokietnica podpisała umowę dotacji NR 267/2013//OZ/P/DA z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie na zadanie pn: "Gospodarowanie odpadami innymi niż komunalne na terenie Gminy Rokietnica”.pdf

 
Informacja PDF Drukuj Email

W dniu 23 października 2013r. na terenie Gminy Rokietnica zostaną uruchomione systemy alarmowe. Około godz. 10:00 - 10:15 sygnał alarmowy " ogłoszenie alarmu", oraz godziny 11:00 sygnał alarmowy "odwołanie alarmu".

 
POKL edycja 2013 - podsumowanie PDF Drukuj Email

W ramach Instrumentu Aktywacji Edukacyjnej zadania Nr 1 Aktywna Integracja 7 Uczestników Projektu systemowego „Czas na aktywność w Gminie Rokietnica” w okresie od dnia 05 sierpnia 2013 r. do dnia 11 października 2013 r. wzięło udział w kursie zawodowym Aranżacja ogrodów i terenów zielonych, zrealizowanym w wymiarze 120 godzin: 30 godzin teoretycznych i 90 praktycznych. Zajęcia teoretyczne oraz część praktycznych odbyły się w Budynku Urzędu Gminy w Rokietnicy w Sali Narad, pozostała część zajęć praktycznych w Woli Rokietnickiej.
Celem szkolenia było: nabycie wiedzy i umiejętności z zakresu projektowania ogrodów.pdf

 
Zaproszenie 18.10.2013 r. PDF Drukuj Email

 Konsultanci Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim zapraszają w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego na bezpłatne konsultacje dotyczące funduszy europejskich.
Podczas dyżuru w Urzędzie Gminy potencjalni i faktyczni beneficjenci będą mogli uzyskać informacje na temat możliwości wsparcia z programów operacyjnych Narodowej Strategii Spójności oraz dowiedzą się o projektach realizowanych na terenie województwa podkarpackiego. Zapraszamy do Urzędu Gminy w Rokietnicy, 22 października br. (wt) od godziny 11:30 do 13:30.
Celem akcji jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do informacji i wiedzy dotyczącej możliwości wsparcia z różnych inicjatyw z Funduszy Unii Europejskiej oraz pomoc w sprawnej realizacji projektów.

 
Informacja 18.10.2013 r. PDF Drukuj Email

Informacja starosty jarosławskiego nr GK.III.6620.3.1.2013 z dnia 11 października 2013 r., dotycząca wywożenia do wglądu osób fizycznych, osób prawnych i jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej projektu operatu opisowo - kartograficznego ewidencji gruntów i budynków obrębu ewidencyjnego Tuligłowy , Gmina Rokietnica.pdf

 
Zaproszenie na szkolenie PDF Drukuj Email

 OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO W JAROSŁAWIU ZAPRASZA OSOBY ZAINTERESOWANE PODJĘCIEM SZKOLEŃ Z ZAKRESU: FAKTURZYSTA-MAGAZYNIER Z OBSŁUGĄ KAS FISKALNYCH

Po każdym szkoleniu uczestnik otrzymuje certyfikat/zaświadczenie wydane przez uprawnioną firmę przeprowadzającą szkolenie, ciepły posiłek, zwrot kosztów dojazdu. Zapisów na wybrany kurs można dokonać w siedzibie Ośrodka Szkolenia Zawodowego w Jarosławiu przy ul. Poniatowskiego 6, w dniach poniedziałek – piątek 7:45-15:45.

 
Przetarg na zakup samochodu pożarniczego dla OSP 23.09.2013 r. PDF Drukuj Email

Wójt Gminy Rokietnica ogłasza przetarg na zakup lekkiego samochodu pożarniczego dla OSP Tapin. Szczegóły przetargu zostaną wyświetlone po kliknięciu tutaj.

 
Rozstrzygnięcie przetargu PDF Drukuj Email

Zawiadomienie o rozstrzygnięciu przetargu dot. postępowania o udzielenie zmówienia publicznego.
Nazwa zdania: „Zakup lekkiego samochodu pożarniczego dla OSP Tapiu”.pdf

 
Wakacje w Bibliotece - Podsumowanie PDF Drukuj Email

W Komunalnej Bibliotece Publicznej w Rokietnicy w lipcu i sierpniu prowadzone były wakacyjne zajęcia dla dzieci z terenu Gminy. Uczestnicy letnich spotkań w Bibliotece brali udział w zajęciach związanych z książką, rozwijały zdolności plastyczne wykonując ilustracje do czytanych tekstów oraz malowanki i prace plastyczne z wykorzystaniem różnych technik. Wytężali umysły przy rozwiązywaniu zagadek, labiryntów, krzyżówek czy rebusów. Był również czas na edukacyjne gry komputerowe, planszowe, puzzle oraz gry i zabawy na wolnym powietrzu.

Więcej…
 
Zwalcznie wścieklizny 10.09.2013 r. PDF Drukuj Email

Rozporządzenie nr 3/2013 Powiatowego Lekarza Weterynarii w Jarosławiu z dnia 2 września 2013 r., w sprawie zwalczania wścieklizny zwierząt na terenie gmin: Roźwienica, Chłopice, Rokietnica, Pawłosiów w powiecie jarosławskim.pdf

 
«pierwszapoprzednia21222324252627282930następnaostatnia»

Strona 28 z 33