Półkolonia w Rokietnicy PDF Drukuj Email

W dniach 28.06.2021-02.07.2021 która w tym roku cieszyła się dużym powodzeniem gdyż 48 dzieci spędziło z nami ten wakacyjny tydzień.
Szczególne podziękowania kierujemy do Wójta Gminy Rokietnica Pana Witolda Szajnego oraz do Pana Jacka Soowija za ogromne zaangażowanie w działalność na rzecz dzieci i młodzieży z gminy Rokietnica, dziękujemy również serdecznie rodzicom za współpracę i pozytywną energię. To właśnie dzięki zaangażowaniu wielu osób udało się zorganizować moc atrakcji dla dzieci.
Dzieci brały udział w warsztatach: sportowych, dekorowania toreb ekologicznych, eksperymentalnych, dekorowania kubków ceramicznych oraz koszulek wakacyjnych. Udało się wyjechać do FlyParku w Rzeszowie, do sali zabaw Fantazja na warsztaty zdrowego odżywiania, do kina, na park linowy do Radawy, na basen i kręgle oraz do sali zabaw Patataj. Dzieci brały udział w warsztatach pierwszej pomocy. Na koniec półkolonii każdy uczestnik otrzymała upominek oraz certyfikat od Pana Wójta.
To był wspaniały czas, pełen atrakcji i niesamowitych wrażeń w gronie rówieśników.
Szczegółowa fotorelacja dostępna na stronach   GCKiP w Rokietnicy https://www.facebook.com/GminneCentrumKulturyiPromocjiwRokietnicy oraz na stronie gminy Rokietnica https://www.facebook.com/gminarokietnicapodkarpackie