Sonda

Czego brakuje na tej stronie?
 

Licznik wyświetleń strony

Dzisiaj7
Wczoraj143
W tym tygodniu422
W tym miesiącu1163
Wszystkich wyświetleń404611

Polecamy

Pogoda

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta i Przewodniczącego Rady Gminy Rokietnica PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 29 lipca 2019 08:39

W dniu 28.07.2019 r. na boisku sportowym w Rokietnicy odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta i Przewodniczącego Rady Gminy Rokietnicy. Do sportowych rozgrywek przystąpiły następujące drużyny: LKS Pogórze Rokietnica, LKS Dąb Dobkowice, LKS Strumyk Hawłowice, LKS Nafta Gaz Jodłówka. Walka w duchu fair play była zaciętą rywalizacją i dostarczyła wielu sportowych emocji. Wyniki turnieju przedstawiają się następująco:
I miejsce: LKS Dąb Dobkowice,
II miejsce: LKS Pogórze Rokietnica
III miejsce: LKS Strumyk Hawłowice
IV miejsce: LKS Nafta Gaz Jodłówka
Na zakończenie turnieju drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy, które wręczył Wójt Gminy Rokietnica Pan Witold Szajny oraz Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy Pan Kazimierz Wojtowicz. Radny Rady Powiatu Jarosławskiego Pan Józef Szkoła ufundował i wręczył specjalne wyróżnienia w formie pucharów dla ,,Najmłodszego Piłkarza Turnieju” i dla ,,Najskuteczniejszego Zawodnika Turnieju”. 
Podsumowując całe zawody należy podkreślić duże zaangażowanie w grę zawodników turnieju. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i serdecznie gratulujemy zwycięzcom. Wyrównany poziom gry i determinacja zawodników zapewniły wszystkim obecnym na turnieju wiele wspaniałych emocji.


Poprawiony: wtorek, 30 lipca 2019 09:40